دلم می‌خواد صبح که از خواب بیدار شدم، یه همچین صحنه‌ای رو روی میز ببینم

۲۶ خرداد ۱۳۹۳ | وبلاگ

هوس کله پاچه کرده‌ای.

مطلبی در اکانت اینستاگرامت منتشر می‌کنی و می‌خوابی:

kaardaani

خواهرت از آن سر دنیا عکست را می‌بیند و همان شب برایت یک دست کله‌پاچه اینترنتی در سایت خروسخون سفارش می‌دهد و پولش را هم آنلاین واریز می‌کند. ساعت هفت صبح زنگ در خانه را می‌زنند. برایت کله‌پاچه آورده‌اند :))

ادامه ماجرا را در اکانت اینستاگرام خروسخون و اکانت اینستاگرام خانم کاردانی دنبال کنید.

khorooskhoon

مطالب مرتبط
سفارش حلیم نیشابوری در خروسخون

۹ شهریور |

بعد از ماه مبارک رمضان، مدتی بود که دیگ‌های حلیم را گذاشته بودیم کنار، ولی از این هفته سفارش‌های حلیم خروسخون مجدد راه افتاده است. برای سفارش حلیم، به سایت خروسخون مراجعه کنید و به تعداد مورد نظرتان، سفارش دهید. در خروسخون، ما سفارش‌ها را از روز و شب قبل دریافت می‌کنیم و صبح روز… Read more »

شله مشهدی در خطر است!

۴ تیر |

در خبرها و از قول «رئیس اتحادیه صنف رستوران، چلوکباب، آشپزخانه و حلیم مشهد» (عجب صنف خوش‌مزه‌ای!) می‌خوانیم: «آبروی شله مشهدی در خطر است.» در همین‌راستا اشک در چشمانمان جمع می‌شود و بسیار نگران می‌شویم. می‌ترسیم برای شله اتفاق بدی (مشابه اتفاقاتی که در ستون راه و بیراه صفحه حوادث به چاپ می‌رسد، افتاده باشد!)… Read more »

خروسخون در ماه مبارک رمضان

۳ تیر |

برنامه‌های کاری خروسخون در ماه مبارک رمضان تغییراتی دارد. برای سفره افطارتان، روی ما حساب کنید! با توجه به اینکه سرویس خروسخون در سایر روزهای سال، به صورت دلیوری در ساعت‌های صبح است، در ماه مبارک رمضان سیستم ما تغییر کرده است. بر این اساس، شما می‌توانید در هر ساعتی که مایل هستید، سفارش‌تان را… Read more »