معرفی استارتاپ خروسخون در سایت رنگی‌رنگی

«رنگی رنگی» یک مجله اینترنتی خوب و شاد است که در حوزه لایف استایل فعالیت می‌کند.این سایت در بخش وبگردی، استارتاپ خروسخون را با تیتر “صبحانه برای مشهدی‌ها!” معرفی کرده است.

———————–

صبحانه برای مشهدی ها!

خروسخون یه استارت آپ خوب و جذاب برای خدمات صبحونه رسوندن تا دم در خونه ها با یک سفارش ساده از شب قبل هست. این سرویس فعلا برای کسانی که مقیم مشهد هستن راه اندازی شده، و ما به مشهدی ها پیشنهاد میکنیم اون رو در جهت حمایت از کسب و کارهای تازه و نوپا امتحان کنن.

(سایت رو اینجا ببینید)

rangirangi-khorooskhoon

مطالب مرتبط
سفارش حلیم نیشابوری در خروسخون

۹ شهریور |

بعد از ماه مبارک رمضان، مدتی بود که دیگ‌های حلیم را گذاشته بودیم کنار، ولی از این هفته سفارش‌های حلیم خروسخون مجدد راه افتاده است. برای سفارش حلیم، به سایت خروسخون مراجعه کنید و به تعداد مورد نظرتان، سفارش دهید. در خروسخون، ما سفارش‌ها را از روز و شب قبل دریافت می‌کنیم و صبح روز… Read more »

شله مشهدی در خطر است!

۴ تیر |

در خبرها و از قول «رئیس اتحادیه صنف رستوران، چلوکباب، آشپزخانه و حلیم مشهد» (عجب صنف خوش‌مزه‌ای!) می‌خوانیم: «آبروی شله مشهدی در خطر است.» در همین‌راستا اشک در چشمانمان جمع می‌شود و بسیار نگران می‌شویم. می‌ترسیم برای شله اتفاق بدی (مشابه اتفاقاتی که در ستون راه و بیراه صفحه حوادث به چاپ می‌رسد، افتاده باشد!)… Read more »

خروسخون در ماه مبارک رمضان

۳ تیر |

برنامه‌های کاری خروسخون در ماه مبارک رمضان تغییراتی دارد. برای سفره افطارتان، روی ما حساب کنید! با توجه به اینکه سرویس خروسخون در سایر روزهای سال، به صورت دلیوری در ساعت‌های صبح است، در ماه مبارک رمضان سیستم ما تغییر کرده است. بر این اساس، شما می‌توانید در هر ساعتی که مایل هستید، سفارش‌تان را… Read more »