معرفی خروسخون در سایت جیم روزنامه خراسان

سایت اینترنتی هفته‌نامه جیم (ضمیمه آخر هفته روزنامه خراسان) استارتاپ خروسخون را معرفی کرده است.

کله پاچه مشتی در خانه بزنید!

http://khorooskhoon.com

شاید اسم سایت «کلپچ» را شنیده باشید؛ سایتی تهرانی که در آن کله پاچه سفارش می‌دهید و در ساعتی که ذکر کردید، محصول مورد نظرتان را درب منزل شما تحویل می‌دهد.

اما بچه‌های شهر مشهد با کمی تیزهوشی، ایده تهرانی‌ها را در شهر خودشان اجرا کردند و نگذاشتند ایده روی زمین بماند، سایت خروس‌خون برای شما، منوی متفاوت کله‌پاچه و حلیم را در نظر گرفته که می‌توانید از شب قبل خریداری کنید و فردا در ساعتی که خودتان مشخص کردید، بسته را تحویل بگیرید.

jeem

>> لینک مطلب در سایت جیم

مطالب مرتبط
سفارش حلیم نیشابوری در خروسخون

۹ شهریور |

بعد از ماه مبارک رمضان، مدتی بود که دیگ‌های حلیم را گذاشته بودیم کنار، ولی از این هفته سفارش‌های حلیم خروسخون مجدد راه افتاده است. برای سفارش حلیم، به سایت خروسخون مراجعه کنید و به تعداد مورد نظرتان، سفارش دهید. در خروسخون، ما سفارش‌ها را از روز و شب قبل دریافت می‌کنیم و صبح روز… Read more »

شله مشهدی در خطر است!

۴ تیر |

در خبرها و از قول «رئیس اتحادیه صنف رستوران، چلوکباب، آشپزخانه و حلیم مشهد» (عجب صنف خوش‌مزه‌ای!) می‌خوانیم: «آبروی شله مشهدی در خطر است.» در همین‌راستا اشک در چشمانمان جمع می‌شود و بسیار نگران می‌شویم. می‌ترسیم برای شله اتفاق بدی (مشابه اتفاقاتی که در ستون راه و بیراه صفحه حوادث به چاپ می‌رسد، افتاده باشد!)… Read more »

خروسخون در ماه مبارک رمضان

۳ تیر |

برنامه‌های کاری خروسخون در ماه مبارک رمضان تغییراتی دارد. برای سفره افطارتان، روی ما حساب کنید! با توجه به اینکه سرویس خروسخون در سایر روزهای سال، به صورت دلیوری در ساعت‌های صبح است، در ماه مبارک رمضان سیستم ما تغییر کرده است. بر این اساس، شما می‌توانید در هر ساعتی که مایل هستید، سفارش‌تان را… Read more »